Magamról

Saját fotó
Szeretek élni. Élvezni az életet.Sokszor nem úgy megy,ahogy szeretném,engem is meg lehet bántani,fájdalmat okozni,de mindig próbálok felállni és pozitívan visszatekinteni. Általában vidám vagyok.:)

2010. március 27., szombat

hajnali gondolatok és kérdések ezrei.

Trükkös az élet, az ember mindig tervez,
A sors meg csak mosolyog és megad vagy elvesz.


Nagyon is igaz.

Kultúra kell, alkotás kell,szerelem és szeretet kell!

egy ideje azt hiszem köszönöm szépen.ha sokáig rágja vmin magát az ember,addig bajlódik a gondolattal míg nem rá köszönt az önsajnálós,depresszív stádium.van Ő és vagyok Én és nagy ritkán van az,h Mi.rákészülök és a gondolatok szárnyalnak,nem kell,h mindig mindennek értelme legyen.keresni meg végképp hiábavaló lenne az élet túl kiszámíthatatlan az emberekhez.vagy Ő túl kiszámíthatatlan az élethez.megfejtésre váró kérdések ezrei.időidőidő és Élet!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése