Jelentem élek,az nem is kifejezés...Az agyamban a rendszer meghalt,aztán újjáéledt.Köszönhető ez bizonyos személyeknek.
Hogy a történet elején kezdjem vissza kell kalauzolni az olvasókat az előző hétvégéig.Ugyanis akkor kezdett felállni újra a rendszer.Szépen lassan kezdődött bókokkal,hajnali telefonbeszélgetéssel aztán egy hatalmas bomba felrobbant és itt is vagyok.Újabb történettel,újabb életben dúskáló önmagammal.H mi történt pontosan?A legjobb szó rá a hirtelen és a pottyant.Hirtelen ismertem meg és csak úgy belepottyant a világomba.Majd ezzel a kezdetleges lángoló hévvel ki is hűlt.Péntek délutáni sietős csókkal ért véget és azóta is a levegőben leng a fejem felett a kérdőjel"Mi történt????".Hogy azóta mi hír?Csupán annyi,h semmi.Maradt utána viszont sok-sok vágy,izomláz és kérdőjel.
A pénteki sietős csókot a szombati megállóban való "fázok"-szorosabb ölelés váltotta fel.Végeérhetetlen csókokkal,sietős villamossal és esti hideg levegővel.
Majd a kora esti órákban 11tájt elindultam és magamévá tettem a várost,az élettől duzzadó és lüktető várost.Barátnőimmel karöltve vetettük bele magunkat az éjszakába.Túl korai volt aludni és késő felkelni.
Láttam,tapasztaltam,kézzel foghatóan közeli volt az a borzasztó felismerés,h vannak még homosapiensek,akik képtelenek boldogulni azzal a ténnyel,h egy nő nem egy darab hús,aki azért megy táncolni,h szép sorjában ők végigtaperolják,mint a hentesnél a választékot.Sajnálatos volt ezt látni,meg azt is,h nem túl kommunikatívak eme egyedek.
Talán a legmegrázóbb az volt,amikor majdnem egy lila folttal és törött orral gazdagított egy etil-alkoholban minden jel szerint megfürdött a látszat szerint súlyos agykárosodást szenvedett neandervölgyi.
Bár ez sem szegte kedvemet attól,hogy a vasárnap estét hajnalig tartó mámoros filmnézéssel és elmélkedéssel töltsem el szűk baráti körben.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése